Petřínské lucerny

Sedím u stolu zabalená do deky a zoufám si nad pochmurným počasím za okny. Dnes je přesně ten den, kdy se mi nechce nikam jít natož něco pořádného dělat. V pondělí začíná škola a já bych se měla začít připravovat na pololetní písemky. Tůůůdle. Jako vždy to nechám na poslední chvíli a raději si uvařím čaj a otevřu knihu. 
Máme už 3. ledna 2015, ale já žádnou velkou změnu nepocítila. Přeji si být v novém roce spokojená a šťastná. Nebudu si dávat žádná velká předsevzetí, stejně je nikdy nesplním. Místo toho budu pracovat na svých špatných stránkách a vlastnostech, které mi vadí, abych na sebe na konci tohoto roku mohla být pyšná. 
Fotografie jsou z procházky na Petříně, když jsme se s přítelem odhodlali zvednout se z  vyhřátého pelechu. Někdy dokážu být opravdu hodně líná, ale stálo to za to. :) 

3 komentáře:

 1. Těch pár posledních fotek je opravdu kouzelných :))

  OdpovědětVymazat
 2. Být pyšná je jedna z nejhorších vlastností vůbec .... snad hrdá ? ,)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásný fotky, někdy si musím na Petřín udělat výlet. Já se zase děsím konce semestru a zároveň se nemůžu dočkat, až ho budu mít konečně za sebou.
  Já si novoroční předsevzetí dávám a většinou mezi ně patří: Nenechávat vše na poslední chvíli. No snad budeme na konci roku se sebou spokojený:)

  OdpovědětVymazat